ایده ای جالب برای رنگ آمیزی دیوار اتاق

794
رنگ آمیزی، رنگ اتاق ، رنگ آمیزی خلاقت، رنگ قشنگ،
رنگ آمیزی، رنگ اتاق ، رنگ آمیزی خلاقت، رنگ قشنگ،

ایده ای جالب برای رنگ آمیزی دیوار اتاق با استفاده از جارو یا هر جسم که بافت زیبایی به کار می دهد.

کارشناسان و صاحب نظران بخش خلاقیت ای بن پلاس، خود را ملزم بر ارتقاء سطح آگاهی از مبانی خلاقیت و به زبان ساده تر نگاه متفاوت و جذاب تر به محیط و اجزاء تشکیل دهنده محیط اطرافمان می دانند. یکی از مشکلات اصلی در زندگی های امروز، یکنواختی و عدم وجود خلاقیت است که دلیل بسیاری از افسردگی ها و یکنواختی ها و در نهایت ایجاد بیماری های روانی و سردی نسبت به زندگی روزمره است. برای اینکه از این روحیه بسیار خطرناک فاصله گرفته و بتوانیم با امید و نگاه به آینده به زندگی شیرین و جذاب برسیم لازم به وجود اکسیری به نام خلاقیت است.

برای این کار از ساده ترین کارها می توان بهره برد. برای مثال می توان به سادگی رنگ اتاق را تغییر داد و حتی به شیوه ای متفاوت ایجاد تنوع کرد.

روش اجرا:

برای اجرای صحیح این ایده ی جالب، ابتدا سطح دیواراتاق را بتونه کرده و تمام پستی و بلندی های آن را کاملا صاف و صیقلی نموده  و برای رنگ آمیزی آماده می کنیم توجه داشته باشید در صورت کوچکترین ناهمواری، کار شما به نحو مطلوب پیش نخواهد رفت و ممکن است بافت صاف و یکنواختی به دیوار شما ندهد.

ایده ای جالب برای رنگ آمیزی دیوار اتاق ایده ای جالب برای رنگ آمیزی دیوار اتاق

سپس طبق تصویر، دیوار را با استفاده از قلم مو یا رول رنگ و … آغشته به رنگ نموده و بالافاصله پس از این کار با استفاده از جارو و یا قلم موی بزرگ و … بافت مورد نظر را بر روی رنگ دیوار ایجاد می کنید.

با عضویت در سایت، از دیگر مطالب مفید که توسط کارشناسان و صاحب نظران ای بن پلاس، تالیف و تدوین گردیده مطلع شوید.