در اسنپ چت پیام تصویری بعد از ده ثانیه پاک می شود

82
در اسنپ چت پیام تصویری بعد از ده ثانیه پاک می شود

حتما برای شما پیش آمده که گاهی دوست داشته اید یک عکس یا پیام تصویری را که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اید پاک کنید.
اسنپ چت یک برنامه شبکه اجتماعی برای تلفن های همراه هوشمند است که امروزه طرفداران جوان و نوجوان بسیاری پیدا کرده است و یکی از رقبای جدی شبکه های اجتماعی چون فیسبوک و واتس آپ و … شده است که حتی رفته رفته افراد بزرگسال نیز به استفاده از این برنامه تمایل نشان می دهند.

پیام هایی که از طریق اسنپ چت بین کاربران فرستاده می شود ده ثانیه برای خواندن در دسترس خواهند بود و پس از آن ناپدید می شوند. بیشتر پیام های اسنپ چت تصاویر سلفی به همراه یک پیام کوتاه است. اسنپ چت این امکان را می دهد که کاربر پیام را به یک یا چند کابردیگر به طور همزمان بفرستد.

در اسنپ چت پیام تصویری بعد از ده ثانیه پاک می شود در اسنپ چت پیام تصویری بعد از ده ثانیه پاک می شود

به نظر می رسد تنها افرادی که اسنپ چت را درک نمی کنند، از آن استفاده نمی کنند. اسنپ چت به کاربرانش اجازه می دهد که عکس و تصاویر ویدیویی را برای دوستان خود ارسال کنند.

پیام های اسنپی پس از آنکه دیده شوند پاک می شوند و باعث می شود چیز خجالت آوری از شما به جا نماند.

کاربران اسنپ چت همچنین این امکان را دارند که بفهمند دوستان آنها چه زمانی پیامشان را خوانده اند.

ایوان اشپیگل سازنده اصلی این برنامه جالب می‌گوید که جرقه ساخت اپلیکیشن وقتی به ذهنش رسید که براون در چتی دوستانه به او گفت:

«کاش می شد عکس‌هایی که به دوستانم می‌فرستم، بعد از چند ثانیه ناپدید شوند.» او در مصاحبه‌ای دیگر می‌گوید که ایده لوگوی اسنپ‌چت (با طرح روح) یک بعد‌ازظهر در حال کار در خانه پدری به ذهنش رسید. رنگ زرد لوگو هم بعدها برای این انتخاب شد که هیچ برنامه پیام‌رسان دیگری چنین رنگی را انتخاب نکرده بود.

در اسنپ چت پیام تصویری بعد از ده ثانیه پاک می شود در اسنپ چت پیام تصویری بعد از ده ثانیه پاک می شود

در حال حاضر ۳۸ درصد افراد ۲۵ تا ۳۴ سال و ۱۴ درصد افراد بالای ۳۵ سال نیز از این برنامه استفاده می کنند.

هنوز مسیر رشد و توسعه آتی اپلیکیشن اسنپ‌چت مشخص نیست اما اشپیگل علاقه زیادی به تغییرات دارد. او در نظر دارد که برنامه اسنپ‌چت را وارد حوزه موسیقی کند و بخش محصولات صوتی و تصویری به آن اضافه کند.