ردپای پول

73

ردپای پول

ردپای پول ردپای پول

بسیاری از ما راه های بسیاری برای پولدارشدن می دانیم که مطمئن هستیم وقتی که آن راه را ادامه دهیم در پول غوطه ور خواهیم شد و تنها کاری باید بلد باشیم خرج کردن پول است!

و یا اینکه از دیگران بسیار شنیده ایم که فلان آشنا با انجام این کار میلیاردر شد ولی حتی اگر ما دقیقا همان کار را انجام بدهیم نه تنها میلیاردر نمی شویم بلکه تمام پولمان را نیز از دست خواهیم داد و بدلیل بدهی های زیادی که برایمان بوجود می آید، یا باید فراری شویم یا بدون هیچ مقاومتی به زندان برویم.

البته موارد استثنایی چون خانواده پولدار، ارث بردن و یا برنده شدن در قرعه کشی های بزرگ نیز وجود دارد که باعث پولدارشدن برخی افراد می شود که این موارد شامل موضوع صحبت ما نمی باشند ولی مطمئنا این افراد اگر راه و روش پولدارشدن و موفقیت را ندانند و یا کسی که این موارد را می داند در کنارشان نباشد بزودی تمام دارایی خود را به باد می دهند.


  • فرق شما با افراد موفق پولدار و میلیاردر در چیست؟


  • چرا آنها به راحتی پول روی پول می گذارند 
    ولی شما هر روز به بدهی تان افزوده میشود؟


  • آیا تمام میلیاردرها از اول پولدار بوده اند؟

null ردپای پول

نکته ی مهمی که می تواند جواب تمام سوال های بالا باشد این است که انسان های موفق به طور حتم افکار خاص خود را دارند و متفاوت فکر می کنند.

اما نکته ی جالب تری که خوب است بدانید این است که اکثر ثروتمندان افکار مشابهی نسبت به کسب درآمد و رسیدن به موفقیت دارند.

پس برای رسیدن به موفقیت و ثروتمند شدن باید مانند ثروتمندان فکر کنیم و افکار فعلی خود که مانع پیشرفتمان می شود را شناسائی کنیم و آنها را تغییر دهیم.

این روش اولین و مهم ترین قدم برای رسیدن به موفقیت و پول است.

ای بن پلاس” قصد دارد با سری آموزش هایی با عنوان “ردپای پول” راه های رسیدن به موفقیت و پولدارشدن را به شما نشان داده و شما نیز با دنبال کردن این رد پا و انتخاب راه درست به سوی میلیاردر شدن قدم بردارید.

ردپای پول” راه ها و روش هایی هستند که اغلب خیلی به آن توجه نمی شود ولی برای موفقیت بسیار مهم هستند. به جرات می توان گفت حتی کسانی که هم اکنون پولدار هستند نیز اگر این نکات را ندانند بزودی پول خود را از دست خواهند داد.