معرفی خودروی بنتلی با عکسی به مساحت یک زمین فوتبال

64
معرفی خودروی بنتلی با عکسی به مساحت یک زمین فوتبال

وقتی به تصویر بالا نگاه می کنیم تنها عکسی زیبا از پل گلدن گیت آمریکا را می بینیم اما جالب اینجاست که بدانید شرکت خودروسازی بنتلی با استفاده از تصویر بالا به تبلیغ خودروی جدیدش پرداخته است.

این عکس در واقع به خودروی ۳۳۰ هزار دلاری بنتلی به نام Mulsanne مربوط می شود که می توان از این فاصله هم دیدش اما برای آنکه تصویر دقیق تری از این ماشین لوکس داشته باشید لازم است به سایت کمپانی سازنده مراجعه نموده و تصویر را بزرگنمایی کنید.

تصویر بالا یک عکس گرفته شده با استفاده از تکنولوژی ناسا است(ناسا از این تکنولوژی در خودروهای مریخ نورد خود استفاده می کند) که حاوی  ۵۳ میلیارد پیکسل است (برابر با ۵۳ هزار مگاپیکسل) و بنتلی هم اظهار داشته که این عکس در صورتی که پرینت شود به اندازه یک زمین فوتبال خواهد بود.

معرفی خودروی بنتلی با عکسی به مساحت یک زمین فوتبال معرفی خودروی بنتلی با عکسی به مساحت یک زمین فوتبال

کیفیت این عکس به حدی است که با زوم کردن بر روی عکس می توانید لوگوی گلدوزی شده بنتلی روی صندلی شاگرد هم ببینید.شرکت سازنده این ماشین اظهار داشته که برای ایجاد این تصویر ۷۰ عکس جدا از هم را با بهره گیری از تکنولوژی توسعه یافته توسط ناسا با هم ترکیب نموده؛ در واقع سازمان فضایی آمریکا از این فناوری برای تهیه تصاویر پانوراما از محتوای مخابره شده کاوشگر کنجکاوی به زمین استفاده نموده است.

معرفی خودروی بنتلی با عکسی به مساحت یک زمین فوتبال معرفی خودروی بنتلی با عکسی به مساحت یک زمین فوتبال

هدف شرکت بنتلی از ساخت این عکس تاکید روی مقوله “توجه به جزئیات” بوده، شرکت بنتلی معتقد است که دقت به جزئیات امری مهم است و همیشه این نکته را در ساخت خودروهایش در نظر می گیرد. البته با پرداخت این پول برای خرید اتومبیل توجه به جزئیات امری بدیهی است.