چای سبز اکسیر جوانی و شادابی

152
چای سبز اکسیر جوانی و شادابی

چای سبز اکسیر جوانی و شادابی

یکی از نوشیدنی های اوقات فراغت، استراحت و حتی پذیرایی و… چای است. این گیاه مفید دارای خواص بسیار قابل تاملی است که از نظر سلامتی بسیار حائز اهمیت می باشد. در میان انواع چای موجود در طبیعت چای سبز از اعتبار ویژه ای برخوردار است. 

چای سبز اکسیر جوانی و شادابی نامیده می شود. زیرا تاثیر زیاد وبسزایی در ایجاد نشاط بر سلولها و بالاخص سلول های پوست دارد.چای سبز اکسیر جوانی و شادابی چای سبز اکسیر جوانی و شادابی


چای سبزنوعی چای است که از جوانه‌ها و گلبرگهای تازه گیاه چای به دست می‌آید. در فرایند تولید این چای اکسایش بسیار کم صورت می‌پذیرد. یکی از مهمترین منابع آنتی اکسیدانی، سماق است که یک ماده ی ضد سرطان و مفید به شمار می رود.

نوشیدن چای سبز را عاملی برای جلوگیری از ابتلا به سرطان می‌دانند، چرا که میزان آنتی اکسیدان‌های موجود در آن ۱۰۰ برابر تاثیرگذارتر از ویتامین C و ۲۵ برابر تاثیرگذارتر از ویتامین E است. (توجه کنیم که ویتامین C و E به عنوان دو آنتی اکسیدان مهم مطرح هستند). به این ترتیب با نوشیدن چای سبز و دریافت آنتی اکسیدان، بدن در مقابل ابتلا به سرطان مصون می‌شود.شویم.

چای سبز اکسیر جوانی و شادابی چای سبز اکسیر جوانی و شادابی

نوشیدن چای سبز را در برنامه ی غذایی و مصرف روزانه قرار دهیم 

دلیل اصلی ضد پیری بودن چای سبز وجود میزان قابل توجهی آنتی اکسیدان در حفظ شادابی و جوانی موجود در چای سبز است. آنتی اکسیدان ها یکی از شاخص ترین عوامل برای حفظ سلامتی و شادابی سلول های بدن هستند که با به تعویق انداختن شروع روند پیری سلول ها موجب شادابی و جوانی این سلول ها می گردند.